Média Hungary 2006 konferencia

A digitális médiára való áttérés kérdésköreit reklám-, PR- és médiaügynökségek szakemberei, közvéleménykutatók, kommunikációs szakemberek, állami szereplők, médiapolitikusok elemzik közösen. A digitális műsorszórás további szabályozási és felügyeleti problémákat vet fel, ezért a konferencia szervezői meghívták az angol médiafelügyeleti szerv, az OFCOM képviselőjét, Monika Arinót is, aki esettanulmányok bemutatásával osztja meg tapasztalatait a hallgatósággal.

Az angol közszolgálat átalakításának stratégiai kérdéseiről, tanulságairól, valamint a közszolgálati médiumok reklámmentessé tételéről szól Dajka Béla és Charles Fletcher, a Caledonia Media Ltd. igazgatójának vitája.
Külön szekciókban lesz szó az új rádiós platformokról és formátumokról, a digitális üzleti modellekről, a média és a politika viszonyáról, a reklámértékesítés átalakulásáról, a médiaszabályozás aktuális kihívásairól, az igazságszolgáltatás és a média kapcsolatáról. A tanácskozáson szó lesz a médiatörvényről és más, a médiumokat érintő jogi szabályozásról, a hír- és egyéb műsorok készítéséről a gyorsan változó digitális világban.

Forrás: Kreatív online

Figyelem! A tartalom legalább 2 éve nem frissült! Előfordulhat, hogy a képek nem megfelelően jelennek meg.

Copyright © 2023 Trans-Europe Zrt. Minden jog fenntartva.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram