Az adathalász trükkök nem új jelenségek, mégis sokan esnek áldozatul. Összegyűjtöttük a leggyakoribb trükköket és tippeket a csalások megelőzésére!
Ajay Kumar Singh művei nem csak új világok kapuit nyitják meg előttünk, de különösen égető társadalmi problémákra is felhívják a figyelmet.
A digitális képalkotás lehetőségei folyamatosan fejlődnek. Olyan programoknak, mint a Photoshop, és az egyre népszerűbb digitális táblák hihetetlen képességeinek hála, szinte nincs akadály a művészek előtt ezen a területen.
Persze egy fotó önmagában is képes történetmesélésre, mindenféle trükk, vagy utómunka nélkül. Ám ha még a digitális képszerkesztés adta lehetőségeket is hozzáadjuk, olyan képek születhetnek, amik túlmutatnak saját világunk határain.
Egy indiai művész, Ajay Kumar Singh esetében is erről van szó. Alkotásait megpillantva szórakoztató, idegen, sokszor félelmetes világokba találjuk magunkat. Képei amellett, hogy sokszor humorososan kifigurázzák a rajtuk szereplő élőlényeket, görbetükörként reflektálnak számos problémára, ami jelenleg is társadalmunk része.
További hasonló képekért kattints ide!
Figyelem! A tartalom legalább 2 éve nem frissült! Előfordulhat, hogy a képek nem megfelelően jelennek meg.
Az adathalász trükkök nem új jelenségek, mégis sokan esnek áldozatul. Összegyűjtöttük a leggyakoribb trükköket és tippeket a csalások megelőzésére!
Ragadd meg a pillanatot a Wacom Movink segítségével! Alkoss korlátok nélkül, és vidd magaddal könnyedén a ,,stúdiódat"!
Kezdd az évet felejthetetlenül, és irány a téli Mondocon 2025! Légy még egy nap erejéig karácsonyi szellemben, és szakadj ki a valóságból!