Office for iPad – túl a 27 millión


Hetente átlagosan négy és fél millió iPad tulajdonos töltötte le a Microsoft irodai csomagjának táblagépes változatát.


A számos spekuláció után a Microsoft végül márciusban hivatalosan is útjára indította az irodai szoftvercsomagjának iPad számára átalakított változatát, mely a letöltési adatok alapján igen népszerűnek tűnik. Julia White, a Microsoft Office divíziójának vezetője szerint a premiert követő hat hétben összesen 27 millióan töltötték le az alkalmazást, mely heti szinten 4,5 millió érdeklődőt jelent. Az ingyen letölthető alkalmazás előfizetés nélkül csupán a dokumentumok megjelenítésére képes, ám White arról egyelőre nem beszélt, hogy a szoftver hány új Office 365 előfizetőt hozott a cég számára.

 

A havidíjas konstrukcióban elérhető csomagok segítségével kollaborációs funkciók elérésére is lehetőség nyílik, mely vállalati felhasználók számára igen fontos újdonság lehet. A Microsoft irodai csomagja mellett természetesen az Apple is kínál dokumentum nézegetőket és szerkesztőket az iOS platform számára, melyek ugyan nem kínálnak vállalati kollaborációs funkciókat, de csupán egyszeri díjat kell értük megfizetni. Az ingyenes alternatívák utáni érdeklődők számára pedig a Google által fejlesztett Docs, Sheets és Slides is elérhető.

(Mobilarena)

Figyelem! A tartalom legalább 2 éve nem frissült! Előfordulhat, hogy a képek nem megfelelően jelennek meg.

Copyright © 2023 Trans-Europe Zrt. Minden jog fenntartva.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram