AKVIS SmartMask 2.5 frissítés

Az AKVIS bejelentette népszerű maszkoló alkalmazásának, a Smart Mask plug-in legújabb 2.5-ös verzióját.

A Windows és Mac platformon egyaránt jól használható Adobe Photoshop kompatibilis plug-in nagyszerűen használható különösen bonyolult maszkolása feladatok gyors és könnyű elvégzésére is. Az alkalmazott módszer szinte gyermekien egyszerű: a kiválasztást egy kék és egy piros cerzuával végezzük. A kékkel a maszkolandó tárgy belsejét jelöljük ki, míg a pirossal a kivágás körvonalát adjuk meg nagy vonalakban. Az algoritmus a kettő kijelölésével már nagy pontosságú szelekciós maszk elkészítésére képes olyan bonyolult objektumok esetén is, mint pl. a szőr, haj, buborékok, szöszök, stb.

Az új verzióban még könnyebben készíthetünk maszkokat az eyedropper eszköz használatával Complex módban. Az új interfész nyelvek (francia, portugál) hozzáadásán felül javult a kompatibilitás a Photoshop CS3 valamint a Mac-es CS4 verzióval.

A programot itt vásárolhatjuk meg, illetve frissíthetjük: Smart Mask

Várjuk Olvasóink véleményét a Fórumba!

Forrás:
Akvis

Figyelem! A tartalom legalább 2 éve nem frissült! Előfordulhat, hogy a képek nem megfelelően jelennek meg.

Copyright © 2023 Trans-Europe Zrt. Minden jog fenntartva.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram