A Quark bejelentette, hogy a Quark Print Collection digitális pre-press és montírozó szoftvercsomag mostantól támogatja az Adobe Acrobat 8 szoftvert és a QuarkXPress 7 kiadványszerkesztő alkalmazást.
A csomag részét alkotó Quark Imposer for QuarkXPress and Adobe Acrobat az oldalelrendezésben, a montírung kialakításában és a kötési módok beállításában egyaránt gyors megoldást kínál. Ezenfelül automatikus oldalszámozásra, előnézeti lehetőségre, a Tiling funkció használatára és több PDF állomány egyetlen lapra történő elhelyezésére is van lehetőség.
A Quark MarkIt for QuarkXPress 7 alkalmazással egyedi regisztrációs és egyéb nyomdai jeleket készíthetünk, Job információkat rögzíthetünk, míg a Quark Item Marks for QuarkXPress 7 programmal regisztrációs jeleket, vágójeleket, automatikus segédvonalakat és Layer vezérlő elemeket helyezhetünk el a montírungon.
Várjuk Olvasóink véleményét a Fórumba!
Forrás:
CNW
Figyelem! A tartalom legalább 2 éve nem frissült! Előfordulhat, hogy a képek nem megfelelően jelennek meg.