Adobe - O'Reilly megállapodás

A megállapodás értelmében közös kiadás és márkanév alatt adnak ki könyveket és on-line oktatóanyagokat az Adobe Flex, az ActionScript, az Adobe Flash és Flash Video anyagokhoz. Az első Adobe Developer Library könyvek 2006 végén várhatóak. Az Adobe termékek és a jövőbeli célok nagy szerepet játszanak abban a technológiában, amit most Web 2.0-nak hívunk.

O'Reilly a következőképpen fogalmazta meg tömören a web 2.0 fogalmát: "Az igazi webkettes alkalmazás az, amelyik attól lesz jobb és jobb, ha minél többen használják. Mindez komoly perspektívát fog nyújtani mindenkinek: a Java és .NET felhasználóktól kezdve egészen a Flash, Flex, Acrobat és Adobe szkriptelési technológiákat alkalmazó szakemberekig" - mondta Tim O'Reilly, a cég igazgatója és alapítója.

Figyelem! A tartalom legalább 2 éve nem frissült! Előfordulhat, hogy a képek nem megfelelően jelennek meg.

Copyright © 2023 Trans-Europe Zrt. Minden jog fenntartva.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram