KARRIER

    csatlakozz-csapatunkhoz-kep.jpg
    NYITOTT POZÍCIÓNK

    Cégünkről:

    A világ vezető kreatív szoftvereinek és hardvereinek (Adobe, Wacom, Corel, Quark, Maxon, Teamviewer) magyarországi disztribútoraként több mint 25 éve foglalunk el kiemelkedő helyet a hazai és nemzetközi piacon. Disztribúciós tevékenységünk mellett szakmai közösségeket, rendezvényeket és oktatásokat hozunk létre, ezzel is segítve a kreatív szoftverek magas szintű használatának elterjedését.

    Miért jó nálunk dolgozni?

    • Felelősségteljes munka vár, stabil, jövőképpel rendelkező, piacvezető cégünknél
    • Szakmai fejlődésedhez nálunk adottak a feltételek (támogató munkakörnyezet, képzések, nemzetközi háttér)
    • Innovatív, összetartó csapat, családias környezet, támogató vezetők
    MARKETING ASSZISZTENS

    Téged keresünk, ha:

    • Lelkes, lendületes és pozitív egyéniség vagy
    • Erős belső motivációval rendelkezel
    • Jó rendszerező és szervező készségeid vannak
    • Önálló munkavégzésre alkalmas, jó problémamegoldó, csapatban is együttműködésre kész személyiség vagy
    • Erős felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
    • Kiváló kommunikációs képességed van írásban és szóban egyaránt
    • Magabiztos, aktív angol nyelvismeret birtokában vagy
    • Szorgalmas, precíz és megbízható vagy
    • Rendszerben való gondolkodás számodra alapvető
    • Érdekelnek az innovatív technológiák és informatikai trendek

    Feladataid lesznek:

    • Online marketing (honlap tartalom, hírlevelek, Youtube, Facebook) kezelése
    • Kampányok előkészítése és megvalósítása, utólagos elemzése külső (ügynökségek, marketing tanácsadók) és belső partnerek bevonásával
    • Külső kommunikáció, PR megjelenések koordinálása
    • Rendezvények, események szervezéséhez, lebonyolításához kapcsolódó feladatok ellátása
    • Marketing ütemterv, budget tervezés, annak nyomonkövetése, dokumentálása
    • Ügyfelekkel/Partnerekkel való kapcsolattartás marketing területen
    • Beszállítókkal (ügynökségek, nyomdák, marketing tanácsadók) való kapcsolattartás: ajánlatkérés, megrendelések, együttműködés a megvalósítás során.
    • Versenytársak marketing aktivitásainak elemzése, kiértékelése

    Előnyt jelent:

    • Crm és vállalati ERP rendszer ismerete
    • Marketing automatizációs szemlélet és tapasztalat
    • Kreatív szoftverek ismerete

    Amit kínálunk:

    • Fiatalos, lendületes csapat
    • Piacképes jövedelem
    • Családias környezet
    • Komoly tanulási, fejlődési lehetőség
    • CRM rendszer használatának elsajátítása
    • Általunk forgalmazott kreatív szoftverek használata
    • Kreatív, motiváló légkör, ahol az egyéni teljesítménynek és a csapatmunkának is nagy szerepe van
    • Cafeteria támogatás